Jak pracuji

Pokud se na první konzultaci domluvíme, budu vás očekávat ve stanovený čas, nemusíte se obávat dlouhého čekání. Protože nepracuji pro pojišťovnu, nemusíte mít doporučení od jiného lékaře. Nedostanete ode mě žádnou diagnózu do oficiálních lékařských záznamů.

Vše, o čem budeme mluvit, zůstane mezi námi.

Na frekvenci a počtu setkání se domlouváme společně. Respektuji vaši potřebu. Společně se budeme domlouvat na tom, co potřebujete. Vyslechnu vaši představu a navrhnu, co vám mohu nabídnout já. Zodpovím vaše otázky týkající se mého způsobu práce. Mluvit můžete o jakémkoliv tématu. Stejně tak je zcela v pořádku, pokud budete plakat, nebo se zlobit. Emoce do psychoterapie patří. Nebudu vás nutit mluvit o věcech, o kterých mluvit nechcete. Psychoterapie bývá náročná, aby mohla být efektivní. Společně budeme hledat způsob, jak naplnit vaše očekávání a jak to udělat, abyste se cítili lépe.


Může se stát, že zjistíme, že potřebujete také pomoc jiného odborníka. V tomto případě vám rád předám kontakt, nebo se domluvíme, jak kontakt vyhledáme. Spolupracuji s lékaři a dalšími odborníky. Mohu vás také doporučit do dalších zdravotních, či sociálních zařízení.

Domluvíme se na způsobu platby. O zaplacení vám samozřejmě vystavím příslušný příjmový doklad.